top of page
Daria i Paweł - Sesja wizerunkowa BW 00009.jpg

O NAS

DARIA ZARADKIEWICZ

Wokalistka, która śpiewa od dziecka, komponuje, koncertuje w Polsce oraz zagranicą, kocha muzykę i uwielbia dzielić się dźwiękiem! Uczennica i absolwentka m.in.studium wokalnego Renaty Gleinert, Sławomira Drywy oraz Daniela Saulskiego. Laureatka licznych ogólnopolskich festiwali piosenki, reprezentantka Polski na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Francuskiej, zwyciężczyni "Szansy na sukces" z Grzegorzem Turnauem. 
Specjalizuje się w językach romańskich, które studiowała i które uwielbia. Przez lata związana z Francją, płynnie posługuje się językiem francuskim oraz angielskim. Śpiewa również po hiszpańsku, portugalsku i włosku.
Prywatnie nauczycielka jogi i świadomej pracy z ciałem oraz dźwiękiem, instruktorka LES MILLS, autorka i lektorka medytacji dla ogólnopolskiej aplikacji MINDY, założycielka kobiecej społeczności SAME SIOSTRY, organizatorka warsztatów i wyjazdów rozwojowych w Polsce oraz zagranicą. 
"Moje pasje są moją pracą, dlatego kocham to, co robię i z ogromną wdzięcznością i szacunkiem podchodzę do każdej z nich, czerpiąc nieustanną radość i dzieląc się nią!"

www.dariazaradkiewicz.com
IG : @panijoga_dariazaradkiewicz
FB : @dariazaradkiewicz
YT : @panijoga_dariazaradkiewicz

PAWEŁ A. NOWAK

Akordeonista, kompozytor, aranżer, miłośnik i popularyzator akordeonu. Absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej. Laureat krajowych i międzynarodowych festiwali akordeonowych. Autor audycji "Jazz na akordeon", pomysłodawca i dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego w Sulęczynie. Prywatnie właściciel kolekcji ponad 300 akordeonów i harmonii, z których połowa stanowi ekspozycję jedynego w Polsce Muzeum Akordeonów w Kościerzynie.
"Jestem akordeonistą, kompozytorem, pedagogiem, wielkim miłośnikiem i propagatorem akordeonu. Gram również na bandoneonie i akordinie. Moje muzyczne zainteresowania są bardzo szerokie. Uwielbiam tango, francuskie musette i muzykę klezmerską, ale doskonale czuję się także w jazzie, muzyce klasycznej i piosence aktorskiej."

www.pawelnowak.pl
FB : @pawel.akordeon

YT : @PawelANowak

Tworząc projekt L'Aperitif połączyliśmy pasję do muzyki i miłość do piosenki francuskiej! To również kolaż naszych charakterów i osobowości.

A znakomici muzycy, z którymi współpracujemy - wspaniale go uzupełniają.
Z każdego koncertu czerpiemy ogromną radość, którą dzielimy się na scenie. Dlatego kochamy to, co robimy i wkładamy całe serce w każdy utwór! 
Dla nas to wspaniały sposób aby podzielić się tym, co kochamy z Państwem!
A muzyka na żywo i doznania, które jej towarzyszą nie mają sobie równych, dostarczając niezapomnianych wspomnień i emocji.
Dlatego zapraszamy do współpracy zarówno przy eventach zamkniętych, galach, celebracjach, konferencjach etc., jak również wydarzeniach otwartych.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam za każdym razem dopasować się indywidualnie do potrzeb odbiorcy.
Z przyjemnością przygotujemy spersonalizowaną ofertę dla Państwa!

KONTAKT

+48 796028791

+48 605935737

Dziękujemy za wiadomość! Odpowiemy na nią najszybciej, jak to możliwe.

bottom of page